Sayfa 1571 Toplam 1571 Sayfadan ilkilk ... 1471156915701571
Toplam 31408 adet sonuctan sayfa basi 31,401 ile 31,408 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Deneme Tahtası

Normal Üye kedi1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe
    195162

sayın hocam iyi günler egeendeki yükseliş daha sürer mi yorumlarınız için şimdiden çok teşekkürler

Gümüş Üye voltran80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe
    358647

Nasılsınız hocam,garan ları erken sattım keşke bugun de bekleseydım ben 78 bınden sonrasının zorlanacagını dusunup satmıstım.emeklerınız ve bılgılerınız ıcın cok tesekkur ederım.sizce bundan sonrası ne olru hocam endex yorumunuzu rıca edıyorum.80 bınlere yakın geldı 78 bınlerı gecmesını beklıyormuydunuz.sizce daha yukarı gider mi yoksa aşagılarda bahsettıgınız 76500 lere bir duzeltmemı yapar??? Abd ve işin dax tarafında yeniden yükseliş mevcut beklentınız hala aşagı yondemıdır??

Üstat networkmanager - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe
    1425270

Alıntı voltran80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasılsınız hocam,garan ları erken sattım keşke bugun de bekleseydım ben 78 bınden sonrasının zorlanacagını dusunup satmıstım.emeklerınız ve bılgılerınız ıcın cok tesekkur ederım.sizce bundan sonrası ne olru hocam endex yorumunuzu rıca edıyorum.80 bınlere yakın geldı 78 bınlerı gecmesını beklıyormuydunuz.sizce daha yukarı gider mi yoksa aşagılarda bahsettıgınız 76500 lere bir duzeltmemı yapar??? Abd ve işin dax tarafında yeniden yükseliş mevcut beklentınız hala aşagı yondemıdır??
    74bin bölgesinde ağırlıklı durumun 76-78bin olduğunu işaret ettik, bu bölgeye yaklaştığında da belirttiğimiz kriterlerin dolar ve faiz bazında artık son noktalarda olduğunu bundan sonrası için gözleyerek hareket etmek gerektiğini ifade ettik. Dün Merkez Bankası kararı ardından da 79250 seviyesine teknik bir hareketin devreye gireceğini yazdık. Bunun üzerindeki fiyatlar son hamlenin psikolojik ve teknik etkisi ile 80bini zorluyor gibi görünse de belirttiğimiz kriterler olan dolar ve faiz de bu hareketi destekler çok fazla bir durum yok. Her yukarı hamlede 76500 seviyesine sarkış öncesi bir alan oluşturma hareketi olarak görüyoruz şu anda. DOW ve DAX için tepki hamlelerinin zorlanacağı noktalara geldik. Şu anda tutunabilecek mi, bu dış piyasa etkisini dışarıdan gözlemek daha doğru.
    Aramıza yeni katılanlar için tüm yazılarımın düğüm noktasını ve yazılardaki mantaliteyi öğrenmek için tıklayınız
    Sayfalarda daha önce yorumladığımız hisseleri bulabilmek için (Örnek Video) Güncel olmadığına inandığınız hisseleri bu aramadan sonra sormanızı rica ederim.

Makro Gerçekler & Yazı Arşivi
    Piyasa Ceridesi
    Risk Pusulası

Tecrübe
    358647

Alıntı networkmanager Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    74bin bölgesinde ağırlıklı durumun 76-78bin olduğunu işaret ettik, bu bölgeye yaklaştığında da belirttiğimiz kriterlerin dolar ve faiz bazında artık son noktalarda olduğunu bundan sonrası için gözleyerek hareket etmek gerektiğini ifade ettik. Dün Merkez Bankası kararı ardından da 79250 seviyesine teknik bir hareketin devreye gireceğini yazdık. Bunun üzerindeki fiyatlar son hamlenin psikolojik ve teknik etkisi ile 80bini zorluyor gibi görünse de belirttiğimiz kriterler olan dolar ve faiz de bu hareketi destekler çok fazla bir durum yok. Her yukarı hamlede 76500 seviyesine sarkış öncesi bir alan oluşturma hareketi olarak görüyoruz şu anda. DOW ve DAX için tepki hamlelerinin zorlanacağı noktalara geldik. Şu anda tutunabilecek mi, bu dış piyasa etkisini dışarıdan gözlemek daha doğru.
    hocam sıze ne kadar duat etsem azdır dogrusu yaklasık 10 dk oncesınde endex daha yukarı 80 bınlerı kırar fıkrı ıle garan alacktım sımdı mesajınız okuyup vazgectm ve kenara cekıldım en azından param erimedi zarardan uzaklaştım.sayenızde çok müteşekkirim size.sanırım 76500 duzeltmesını beklemek lazım tespıtlerınız gerçekleşıyor ve bu ongorunuz ıcın ayrıca tebrık ediyorum.bızım gıbı ky ınsanın ezılmesını önlüyorsunuz sagolun varolun

Tecrübe
    358647

hocam sızce pazar gunun amb sının avrupadakı bankalar ıcın duzenledıgı stres sonuçları açıklanacak.29 ekımde ıse fed toplantısı var bu ıkı durum dax ve abd borsasını nasıl etkıler.bu noktalarada ıkı tarafta zorlanma belırtılerı verse bile tutunup yukarıyı hedeflemelerı mumkunmudur oyle bır ıhtımal olabılır mı yoksa bu sonuclar yenı satışlarımı getırır??

Bronz Üye exxen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe
    104676

sayın Networkmanager güncel DURDO yorumlayabilir misiniz? teşekkürler...

Üstat değirmenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe
    2759840

değirmenci TÜM DOSTLARINA HAYIRLI İŞLER DİLER.. Burada yer alan yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi veya yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.Yatırımlarınızdan değirmenci ve Haber BORSA sorumlu tutulamaz. EN GÜZEL GÜNLER SİZİNLE OLSUN...

Tecrübe
    358647

hocam bu habere rıca etsem goz atarmısınız sızce bu durum bıst ı nasıl etkıler veya yatırım yapmak ısteyenlerın algısını degsıtırebılır mı?? sızce bu yukselısın ardından bu mu vardır??

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 22 kullanıcı var. (2 üye ve 20 konuk)

1. voltran80,
  2. escapee800

Bu Konudaki Etiketler

Paylaş

Paylaş