Sayfa 1591 Toplam 1591 Sayfadan ilkilk ... 1491158915901591
Toplam 31809 adet sonuctan sayfa basi 31,801 ile 31,809 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Deneme Tahtası

Üstat değirmenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe
    5381340

Hayırlı işler sayın networkmanager hocam ve arkadaşlarım...
    değirmenci TÜM DOSTLARINA HAYIRLI İŞLER DİLER.. Burada yer alan yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi veya yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.Yatırımlarınızdan değirmenci ve Haber BORSA sorumlu tutulamaz. EN GÜZEL GÜNLER SİZİNLE OLSUN...

Gümüş Üye kasparov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe
    2403728

Sayın Networkmanager bir süredir yorumlarınızı okuyorum. Çok faydalı buluyorum. Keşke bu tür yorum yapanlar artsa. Çok memnun olacağım. saygılar.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada ulaşılan sonuçlar yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.söz konusu yorum/görüş/bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan şahsım sorumlu tutulamaz...

nagar
    Ziyaretçi nagar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kasparov Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın Networkmanager bir süredir yorumlarınızı okuyorum. Çok faydalı buluyorum. Keşke bu tür yorum yapanlar artsa. Çok memnun olacağım. saygılar.

SAYIN HOCAMIZI VE SİZİN BU DİLEĞİNİZİ BULABİLMENİZ İÇİN BEKLERİZ...

Normal Üye kahraman3453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe
    185700

Ihmad edıp yorumunuz nedır .tskkrler

Gümüş Üye voltran80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe
    785638

hocam rıca etsem dj ve sp nın guncel yorumu ne yonde hareket olur bu dusus nerde sonlanır.fed sabır dedı abd dustu hıcbırsey anlamadım neler cevırıyorlar bunlar.onceden fedın bu soylemıne artardı borsa sımdı ters tepkı verıyor

Normal Üye emrexxl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe
    0

iyi günler hocam. nugyo hakkında bi yorum yapabilirmisiniz teşekkürler.

Gümüş Üye AMEDLİYİM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe
    2944054

Cumanız mubarek olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun. SELAM VE DUA İLE. ........

Üstat değirmenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe
    5381340

değirmenci TÜM DOSTLARINA HAYIRLI İŞLER DİLER.. Burada yer alan yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi veya yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.Yatırımlarınızdan değirmenci ve Haber BORSA sorumlu tutulamaz. EN GÜZEL GÜNLER SİZİNLE OLSUN...

Gümüş Üye voltran80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe
    785638

hocam nasılsınız,bu haftaki isabetli tespitler için tekrar tebriklerimi sunuyorum.gelecek haftakı bıst yorum ve analızınız nedir hocam??? hnagı sevıyelerı beklıyorunuz.
    dj ve dax ıcınde yorumlarsanız sevınırım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 55 kullanıcı var. (9 üye ve 46 konuk)

1. alisanyvz,
  2. acemice06,
  3. zxc37,
  4. Erdem TR,
  5. can-spb,
  6. uspa,
  7. ALİAĞA9090,
  8. abacalikusu,
  9. voltran80

Bu Konudaki Etiketler

Paylaş

Paylaş